Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE China + Dutch + Kenyan (Čína + Nizozemsko + Keňa) - r. 1994

Překrásná kolekce 3 panenek Barbie - China + Dutch + Kenyan (Čína + Nizozemsko + Keňa) ze sběratelské série "Dolls of the World" (Panenky světa) - r. 1994.

Barbie China (Čína): Tato nádherná čínská Barbie žije v rozjímání nad čínskou krásou a kulturní tradicí. Je oblečena do bohaté róby (guazi) s potiskem v barvě růžových chryzantém, která částečně zakrývá úzkou sukni stejného stylu. Čínská Barbie vyzařuje úctu a pokoru k tradiční čínské kultuře. Její nádherný typický oděv je zdůrazněn nádherným, komplikovaným lemováním v černé a zlaté barvě. Na nohou má tradiční černé pantoflíčky.

Barbie Dutch (Nizozemsko): Holandská Barbie má na sobě původní kostým, který je typický pro rybářskou vesnici Volendam. Součástí kostýmu jsou modrý korzet a pruhovaná sukně. Kostým je zdůrazněn vyšívaným límcem a zástěrou. "Hulletje" - tradiční bílý čepec - spočívá na jejích nádherných, dlouhých blonďatých vlasech spletených do copů. Drobné nožky této krásné Barbie jsou obuty do bílých dřeváků, nazývaných "klompen", které jsou ideální pro život v Nizozemsku, protože udržují nohy v suchu, bez ohledu na počasí.

Barbie Kenya (Keňa): Tato nádherná Keňská Barbie je oblečena do tradičního kostýmu bojovníků, nazývaných Masai moran. Na jejích šatech, které se nazývají shuka, převládá červená a bílá barva. Přes šaty má nádherný červený splývavý plášť s bílými vzory nazývaný "kanga", který zvýrazňuje perfektně propracovaný mnohobarevný límec doplněný stříbrným lemováním. Mezi doplňky, které úžasně doplňují tento typický tradiční kostým, patří perfektně padnoucí barevný náramek, náramek na kotníku, žlutá čelenka se zlatou "perličkou", červené náušnice a červený prsten.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE China + Dutch + Kenyan (Čína + Nizozemsko + Keňa) - r. 1994
Mattel
0074299120435
3999

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.