Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Duchess Emma (vévodkyně Emma) - Portrait Collection (rok 2003)

Super exkluzivní BARBIE Duchess Emma (vévodkyně Emma) - třetí panenka z limitované sběratelské edice Portrait Collection - r. 2003.
Tato překrásná exkluzivní panenka Barbie v nás evokuje umělecké prostředí, na sobě má břidlicově modrý sametový až na zem dlouhý plášť přes dlouhou světlounce modrou saténovou sukni. Světle modré a zelené šňůrky zdobí plášť po celé jeho délce a také manžety na rukávech, napodobujíc tak květinový vzhled. Plášť je vypasovaný, zakrývá v plné délce světle modrou sukni a odděluje živůtek. Dlouhý, splývavý bílý šifonový šál se elegantně spouští přes panenčina záda a přes paže, a zvolne se snáší až na zem. Na hlavě panenky můžete vidět překrásný elegantní široký klobouk z břidlicově modrého hedvábného šantungu zdůrazněný dvěma bílými pery s jemnými organzovými mašlemi v modré a lila barvě. Světle hnědé vlasy této úžasné panenky Barbie jsou částečně mírně vyčesány, větší část účesu tvoří překrásné lokny, které se volně spouštějí dolů. Zadní část krabice, v níž je panenka umístěna, má háček pro zavěšení na zdi. Vzhledem k tomu, že krabice je vyrobena tak, aby připomínala rám obrazu, působí panenka po zavěšení přesně tak, tedy jako nádherný historický obraz.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE Duchess Emma (vévodkyně Emma) - Portrait Collection (rok 2003)
Mattel
0027084029796

neuvedeno

9499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.