Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Duchess of Diamonds (vévodkyně diamantů) s krystaly Swarovski, rok 2000

Super exkluzivní BARBIE Duchess of Diamonds (vévodkyně diamantů) z limitované sběratelské kolekce Royal Jewels Collection - r. 2000.
Jsem vévodkyně diamantů - nejcennějších z kamenů: přináším dar velké krásy v třpytivých tónech.
Panenka Barbie Duchess of Diamonds (vévodkyně diamantů) se připojila ke královské společnosti v uznávané kolekci Royal Jewels Collection. Je ozdobena pravými krystaly Swarovski - čirými a třpytivými - překrásně zasazenými do její čelenky, náhrdelníku a náušnic. Její dlouhá večerní róba v perlově bílé barvě je doplněna odpovídajícím bílým šifonovým šálem, který elegantně dotváří okázalý úbor této panenky.
Swarovski Crystals: křišťály Swarovski jsou známé po celém světě pro výjimečnou záři a lesk. Světový leader v oboru broušeného křišťálu - kameny Swarovksi - jsou zcela bezkonkurenční svou kvalitou, barvou a precizním brusem již více než 100 let. Každý oslnivý kámen dokonale ztělesňuje nádheru drahokamu se zcela dokonalým odrazem světla.
Součástí balení je samozřejmě stojánek a certifikát pravosti (COA).

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE Duchess of Diamonds (vévodkyně diamantů) s krystaly Swarovski, rok 2000
Mattel
0074299269288

pro všechny

5499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.