Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Flight of Fashion PLATINUM LABEL, r. 2020

Zcela exkluzivní a jedinečná panenka Flight of Fashion Barbie PLATINUM LABEL ze sběratelské kolekce, rok 2020.

V loňském roce hlasovaly tisíce fanoušků Barbie nejprve o čtyřech designových skicách a později o dvou designových prototypech během soutěže Doll Design Showdown 2019. Tato fantastická vílí kouzelnice okouzlila fanoušky Barbie a stala se vítězným výtvorem, který si vybrali pro realizaci. Od té doby Mattel usilovně pracoval na finalizaci designu a připravoval panenku na velký debut.

Panenka Flight of Fashion Barbie má fantastický péřový vzhled inspirovaný okřídlenými bytostmi jak skutečnými, tak vymyšlenými. Je oblečena do působivých šatů ve stylu mořské panny s péřovými detaily a třpytivými doplňky. Její dlouhé, černé vlasy jsou upravené do dvou hladkých, nahoře uvázaných culíků, které přerušuje podmanivá čelenka ve tvaru slzy. Její vzhled doplňují náušnice ve tvaru slzy a dlouhé rukavice bez prstů. Až se budete dívat do jejích pronikavě modrých očí, dejte si pozor na její silný půvab, abyste nepropadli jejímu trvalému kouzlu.

Jde o panenku vyráběnou na zakázku - to znamená, že Mattel přijímal předobjednávky od členů klubu se statusem Barbie Signature Platinum a Gold pouze po dobu čtyř týdnů. Počet vyrobených panenek koresponduje s počtem obdržených objednávek.

Součástí balení je stojan pro panenky a certifikát pravosti.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE Flight of Fashion PLATINUM LABEL, r. 2020
Mattel
0887961870817

pro všechny

10999

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání