Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Goddess of Spring (bohyně jara) - rok 2000 - poškozený obal

Absolutně fantastická a překrásná sběratelská panenka Barbie Goddess of Spring (bohyně jara) ze sběratelské kolekce Classical Goddess Collection, rok 2000.
Panenka Barbie Goddess of Spring (bohyně jara) zachycuje podstatu starořecké a římské mytologie. Probudí svět ze zimního spánku ve své křehké krepové fialové róbě s levandulovou sukní přes šaty. Lemování tištěnymi aplikacemi ve tvaru hroznů a listů inspirovaná Řeckem dodává této panence božský nádech, zatímco její neuvěřitelně dlouhé vlnité vlasy, překrásné kytice, které drží v obou rukách a v neposlední řadě její exotické rysy, ji skutečně činí hodnou pobytu na bájné hoře Olymp.

Není vhodné pro děti do 3 let.

POZOR! Panenka má na několika místech poškozenu krabici - viz detailní obrázky. V případě zájmu samozřejmě pošleme další detailní foto dle požadavků zákazníka. Panenka je samozřejmě zcela v pořádku, nepoškozená, nevybalená.

MATTEL BARBIE Goddess of Spring (bohyně jara) - rok 2000
Mattel
0074299281129

neuvedeno

5499
5149

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.