Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE - Ken as Rhett Butler (Gone with the Wind) - částečně poškozený obal

Velice hezká panenka ze sběratelské kolekce Hollywood Legends Collection - Ken jako Rhett Butler z kultovního filmu "Gone with the Wind" (Jih proti severu) - r. 1994.
Koná se dobročinný bazar na získání peněz pro konfederační vojenskou nemocnici v Atlantě. Krasavice z jihu se půvabně promenádují v krinolínách a elegantní gentlemani je galantně doprovází. Do toho vstupuje hrdina Rhett Butler. Světla! Kamera! Akce! Když jsou gentlemani vyzváni k finančním nabídkám za tanec s jejich oblíbenými dámami, kapitán Butler přihazuje $150 dolarů ve zlatě za čerstvě ovdovělou Scarlett O´Hara Hamiltonovou. Skandál nastane když Scarlett nabídku přijímá, všichni jsou konsternováni, když to darebák Rhett s dračicí Scarlett roztočí v kole. Přestože je Scarlett oděna do vdovského oděvu, je vidět, že tančí opravdu s chutí, i když oficiálně ještě drží smutek. Rhett je také v černé - elegantním černém perfektně střiženém smokingu, zdůrazněném bílou nabíranou košilí, motýlkem a vestou. Přidejte brilantní dlouhý černý plášť a cylindr a musíte uznat, že vypadá opravdu skvěle do posledního detailu.

Není vhodné pro děti do 3 let.

POZOR! Krabice je částečně poškozená (převážně v rozích a na hranách). Panenka je samozřejmě naprosto v pořádku.

Mattel BARBIE - Ken as Rhett Butler (Gone with the Wind) - částečně poškozený obal
Mattel
0074299127410
1799

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.