Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Ken as the King of the Crystal Cave (král křišťálové jeskyně) rok 2017 - GOLD LABEL

Úžasná sběratelská panenka - Ken jako King of the Crystal Cave (král křišťálové jeskyně) z kolekce GOLD LABEL – r. 2017.
První mužská a celkově pátá panenka ze sběratelské kolekce Faraway Forest je inspirována magickou krásou a kouzelným světem "Faraway Forest" a tajemnými křišťálovými jeskyněmi. Ken jako the King of the Crystal Caves (Král křišťálových jeskyní) je nejvyšším vládcem této tajemné říše. Charakterizují ho korunovační insignie bojovníka. Jeho svalnaté tělo, výrazné bílé vlasy a ledově modré oči - to vše podtrhuje jeho přitažlivost a zároveň drsný velitelský vzhled. Překrásná zbroj, zdobené kožené pásky, koruna, meč a dlouhý plášť, všechny tyto nádherné detaily již jen umocňují vzhled tohoto mocného vládce a panovníka. Vydejte se prozkoumat magickou a mysteriózní atmosféru Faraway Forest a jeho křišťálových jeskyní s pátou panenkou z této sběratelské kolekce.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE Ken as the King of the Crystal Cave (král křišťálové jeskyně) rok 2017 - GOLD LABEL
Mattel
0887961380156

neuvedeno

5999
5499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.