Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE & KEN - James Bond & Bond Girl (rok 2003)

Úžasná dvojice panenek Barbie + Ken - James Bond + Bond Girl ze sběratelské kolekce "Barbie Loves Pop Culture" - r. 2003.
V novém vzrušujícím dobrodružství se Ken představuje v roli Jamese Bonda. Je stejně šarmantní jako kterýkoli z hereckých představitelů tohoto nonšalantního, nepřekonatelného a neporazitelného tajného agenta jejího veličenstva. Jeho temně modrý oblek je autentickou napodobeninou klasického smokingu, který nosí agent Bond, vytvořený světoznámou firmou Brioni. V ruce má elegantní kufřík, naplněný nejdůležitějšími tajnými dokumenty důležitými pro úspěšné splnění nejnovější mise vládní organizace MI6, pro kterou pracuje. Panenka Barbie je překrásnou typickou "Bond girl" v nádherných šatech vytvořených návrhářkou Lindym Hemming, která jako designérka získala ocenění Academy-Award za 20. film o Jamesi Bondovi. Překrásné zlaté krajkové šaty a pozoruhodný červený šál dodávají panence neopakovatelný vzhled, zatímco nepostradatelný "mobilní telefon" diskrétně připevněný k jejímu stehnu čeká na "volání" k akci.

Není vhodné pro děti do 3 let.

MATTEL - BARBIE
0027084001501
4499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.