Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Princess of Ancient Mexico

Fantastická Barbie Princess of Ancient Mexico (Princezna starověkého Mexika) ze sběratelská edice "Princezny světa" (Princess of the World) - r. 2004.
Přibližně v letech 1428-1521 vzrůstala obrovským tempem kulturní úroveň v obrovské říši, jež se rozkládala od Mexického zálivu přes centrální Mexiko až daleko na jih ke Guatemale. Tam, kde je dnes hlavní město Mexika - Mexico City, leželo hlavní město středověkých Aztéků známé jako Tenochtitlan. Ve městě bylo obrovské množství chrámů, kanálů a královských paláců. Krásná mladá dívka s dlouhými tmavými vlasy a hlubokýma hnědýma očima žije v královském paláci. Jako všichni šlechtici i ona nosí oděv vyrobený z pestré bavlny zdobený doplňky ze zlata a per. Nejvíce ceněná jsou perleťově zelená pera ptáka nazývaného "quetzal". Tato krásná panenka Barbie jako princezna středověkého Mexika bude exkluzivní součástí jakékoli sbírky.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel BARBIE Princess of Ancient Mexico
Mattel
0027084096590

neuvedeno

2999

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.