Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Princess of the Renaissance (Renesanční princezna)

Fantastická Barbie - Princess of the Renaissance (Renezanční princezna) ze sběratelské edice Panenky světa - Princezny (Dolls of the World - Princess) - r. 2004.

Renesance byla dobou znovuzrození umění a vzdělávání v Evropě a obzvláště v Itálii. Během této povzbuzující éry vzkvétaly kultura, filozofie, poezie i vědy. Princezna Renaissance je privilegované dítě krásného města Florencie, která žije v úžasné době obrody a osvícení. Na sobě má velice elegantní tmavě modrou róbu s velkým klínem od pasu na zem, která je ze světlé látky zdobené zlatými a modrými tištěnými vzory. Šaty jsou v pase přepásány zlatým páskem, nabírané rukávy a výrazné manžety zdůrazňují krásu, tohoto modelu. Nádherné, dlouhé, tmavé vlasy zdobí zlatá čelenka a nezbytnými doplňky jsou i náhrdelník z perel, zlata a drahých kamenů a samozřejmě náušnice, taktéž zlaté, ozdobené drahokamy. Tak, jak je panenka oblečena, se ve 14. století oblékaly italské dámy z vyšších kruhů, například ženy bohatých obchodníků.

Není vhodné pro děti do 3 let.

MATTEL BARBIE Princess of the Renaissance (Renesanční princezna)
Mattel
0027084171280

neuvedeno

3499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.