Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Beetlejuice & Lydia Deetz Monster High Skullector Doll 2-Pack, rok 2021

Fantastický sběratelský set 2 panenek Beetlejuice & Lydia Deetz Monster High Skullector Doll 2-Pack ze sběratelské kolekce Monster High - Mattel Creations - rok 2021.

Tvůrci Monster High představují panenky Beetlejuice a Lydia Deetz Skullector, inspirované oceňovanou hororovou komedií Beetlejuice z roku 1988. Oživte strašidelnou expozici detaily inspirovanými podivným a neobvyklým duem, včetně děsivě zábavného kolotočářského klobouku panenky Beetlejuice a miniaturní repliky Příručky pro nedávno zesnulé.  Toto sběratelské dvojbalení panenky Beetlejuice Skullector s prémiovým balením, které vytváří scénu u náhrobku oblíbeného bioexorcisty, je dokonalým dárkem pro fanoušky a sběratele.

Obě plně polohovatelné panenky v tomto dvojbalení, pro které se dá zemřít, mají módu inspirovanou filmem - například ikonický pruhovaný oblek panenky Beetlejuice a gotické černé šaty panenky Lydie - se strašidelně chladným nádechem Monster High.

Mezi doplňky inspirované filmem patří kolotočářský klobouk panenky Beetlejuice, Lydiin fotoaparát a miniaturní replika Příručky pro nedávno zesnulé.

Každá panenka z tohoto strašidelného dua má 11 kloubových bodů pro vražedné možnosti pózování.

Obsahuje panenku Beetlejuice Monster High Collector v módě, klobouku, botách a doplňcích, panenku Lydii Deetz Monster High Collector v módě, klobouku, botách a doplňcích, 1 doplněk příručky, 1 doplněk fotoaparátu a 2 stojánky pro panenky.
Panenky měří 10 až 12 palců. Barvy a dekorace se mohou lišit.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Mattel Beetlejuice & Lydia Deetz Monster High Skullector Doll 2-Pack, rok 2021
Mattel
0887961939569

neuvedeno

8999

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.