Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Erica Kane Wedding Doll

Překrásná sběratelská panenka Erica Kane od společnosti Mattel - rok 1999.
Erica Kane má téměř všechno - krásu, charisma, sílu... Její největší touhou však je být milována. Skutečná královna Pine Valley slibuje „dokud nás smrt nerozdělí“ v nezapomenutelném okamžiku oceňovaného pořadu All My Children.
Tato jedinečná panenka v krakové svatební róbě barvy Champagne představuje Ericu na její romantické jarní svatbě v roce 1993 s krásným a bohatým Dimitri Marickem ve státě Wildwind v Pine Valley.
Každý detail těchto překrásných svatebních šatů byl vytvořen autenticky přesně podle originálu, který měla Eric a na sobě v ten pro ni tak výjimečný a významný den. Eričina róba ve stylu mořské panny z bílé krajky se saténovým podkladem v barvě champagne pošitá drobnými korálky je elegantně sofistikovaná, její dlouhý závoj je úžasný a její kytice je stejně překrásná, jako samotná nevěsta. Panenka má na ruce i snubní prsten symbolizující tento romantický okamžik.

Součástí balení je certifikát pravosti a stojánek.
Panenka je ve stejné velikosti, jako klasické panenky Barbie,  nejde však o Barbie, ale o Mattel panenku.

Určeno pro sběratele nad 14 let.
Mattel Erica Kane Wedding Doll
Mattel
0074299230042

pro všechny

2299

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.