Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Doprava a platba

Možnosti dopravy pro ČR:

ZÁSILKOVNA Česko (do 5 kg) - 70 Kč
Platí pouze pro zásilky odesílané v rámci České republiky. V případě, že máte zájem o zaslání na Slovensko, zvolte jako způsob doručení "Zásilkovna.cz - SK (do 5 kg)". Zásilka odeslaná na Vámi vybranou pobočku, kde si ji po výzvě můžete vyzvednout. Úložní doba této zásilky je 7 dní. Zásilky do hmotnosti 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50 x 40 x 30 cm). Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální výše dobírky: 20 000 Kč. V případě, že Vaše objednávka překročí kterýkoli z uvedených parametrů, budeme Vás kontaktovat a domluvíme s Vámi individuálně možný způsob doručení

ČESKÁ POŠTA (pouze ČR) - 115 Kč
Většina zásilek ČP je doručena během 2-3 pracovních dnů. V případě uvedení kontaktních informací při podání zásilky informuje pošta adresáta prostřednictvím SMS a e-mailu o zásilce. Adresát si může domluvit delší úložní dobu, opětovné doručení, garantované doručení apod. Pozor, tyto doplňkové služby jsou většinou za příplatek. Standardní úložní doba je 7 dní.

EMS (pouze ČR) - cena dle rozměrů - 189 Kč
!!! DOPORUČUJEME PŘED VÁNOCI !!! Zásilky EMS mají garantované doručení následující pracovní den do 14.00, do určitých měst doručují i o víkendech. Cena poštovného je podle nejdelšího rozměru zásilky (do 35 cm - 159 Kč, do 50 cm 189 Kč, do 100 cm 269 Kč). Jelikož skutečnou cenu poštovného je možné určit až po zabalení zásilky, je zde uvedena vyšší cena za poštovné s tím, že v potvrzení objednávky Vám zašleme skutečnou cenu za poštovné. Tento způsob doručení je IDEÁLNÍ PŘED VÁNOCI.

Expres ZÁSILKOVNA - PRAHA - 155 Kč
POZOR!! Jedná se o službu Zásilkovny. Jako způsob úhrady je třeba zvolit "Platbu předem", nebo "Dobírku Zásilkovny". Platí POUZE pro zásilky odesílané v rámci hlavního města Prahy. Zásilka bude doručována v den podání zásilky, nebo následující den. POZOR! Doručuje se ve večerních hodinách, není vhodné pro doručení do zaměstnání. Zásilky do hmotnosti 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50 x 40 x 30 cm). Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální výše dobírky: 20 000 Kč. V případě, že Vaše objednávka překročí kterýkoli z uvedených parametrů, budeme Vás kontaktovat a domluvíme s Vámi individuálně možný způsob doručení.

Osobní odběr - Praha 6 - ZDARMA
Převzetí POUZE na adrese Praha 6, Bělohorská 1653/106 po předchozí tel. domluvě (tel.: 775 231 066). Uhradit objednávku je možné předem převodem na náš bankovní účet, případně hotově nebo platební kartou při vyzvednutí.

Možnosti dopravy pro Slovensko:

SLOVENSKO - Pošta do 5 kg - 200 Kč
Doručení zásilky prostřednictvím Slovenské pošty. Hmotnost zásilky nesmí přesáhnout 5 kg, nejdelší strana zásilky smí být max. 70 cm a celkový součet všech stran zásilky smí být max. 120 cm.

ZÁSILKOVNA Slovensko (do 5 kg) - 100 Kč
Platí pouze pro zásilky odesílané v rámci České republiky. V případě, že máte zájem o zaslání na Slovensko, zvolte jako způsob doručení "Zásilkovna.cz - SK (do 5 kg)". Zásilka odeslaná na Vámi vybranou pobočku, kde si ji po výzvě můžete vyzvednout. Úložní doba této zásilky je 7 dní. Zásilky do hmotnosti 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50 x 40 x 30 cm). Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální výše dobírky: 20 000 Kč. V případě, že Vaše objednávka překročí kterýkoli z uvedených parametrů, budeme Vás kontaktovat a domluvíme s Vámi individuálně možný způsob doručení.


Možnosti úhrady pro ČR:

ZÁSILKOVNA - Dobírka (Česko) - 15 Kč
Platba při převzetí zásilky na zvolené pobočce při zaslání prostřednictvím Zásilkovna.cz v rámci České republiky.

ČESKÁ POŠTA - Dobírka (jen ČR) - 40 Kč
Platba při převzetí zásilky při zaslání v rámci ČR prostřednictvím České pošty.

EMS - Dobírka (jen ČR) - 65 Kč
Platba při převzetí zásilky při zaslání v rámci ČR prostřednictvím služby EMS.

Platba předem (jen ČR) - ZDARMA
Platba předem na náš bankovní účet, zboží je odesláno PO PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY na náš účet (NIKOLI PO ODESLÁNÍ PENĚZ Z VAŠEHO ÚČTU) prostřednictvím Vámi zvoleného dopravce (Česká pošta, Zásilkovna, Expres ZÁSILKOVNA, EMS), nebo si objednávku po předchozí dohodě vyzvednete na naší adrese (v případě osobního odběru).

Platba kartou nebo hotově (jen ČR) - ZDARMA
Platba kartou nebo hotově při osobním odběru.

Možnosti úhrady pro Slovensko:

SLOVENSKO - Dobírka - 30 Kč
Platba při převzetí zásilky při zaslání na Slovensko prostřednictvím Slovenské pošty nebo společnosti Zásilkovna.cz.