Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

BARBIE Ferrari 2, rok 2001 - mírně poškozený obal

Překrásná sběratelská panenka BARBIE Ferrari 2 z kolekce Ferrari Barbie Series, rok 2001.
Dvě z nejpopulárnějších světových značek opět spojily své síly, aby vám přinesly esenci toho, co je skutečně cool. Ferrari Barbie je připravena vyrazit ve velkém stylu ve svém nádherném červeném obleku z umělé kůže zdobeném logem Ferrari na levé straně bundy. Její outfit je doplněn černým prošíváním a výrazným zlatým zipem. Pod bundou má panenka černý top z umělé kůže, který je v přední části ozdoben výrazným šněrováním. K dotvoření již tak perfektního vzhledu má panenka na nohou vysoké černé boty se stejně výrazným šněrováním, jaké má top a samozřejmě nesmíme zapomenou na její vždy perfektní dlouhé, v tomto případě zlatě blonďaté, vlasy. K doplňkům této panenky patří i klíč od auta s klíčenkou s logem Ferrari a sluneční brýle.

Není vhodné pro děti do 3 let.

POZOR! Krabička je částečně poškozena (mírně zmáčklá levá horní přední hrana slídy), panenka je samozřejmě zcela v pořádku.

Mattel BARBIE Ferrari 2, rok 2001
Mattel
0074299285349

neuvedeno

3499

Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.